Wejdź na stronę główną

Kemping Le Bois de Valmarie

Kemping Le Bois de Valmarie

Kemping Le Bois de Valmarie to mały, wielopoziomowy kemping we Francji, położony pod wzgórzem, w niewielkiej odległości od plaży i na skraju miasta Argelès-sur-Mer. Panuje tutaj sympatyczna atmosfera i jest to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi.
Jednego dnia udaj się z dziećmi na plażę, następnego dnia zrelaksuj się na kempingu, gdzie każdy znajdzie zajęcie dla siebie.
Na wzgórzu znajdują się baseny, skąd rozciąga się przepiękny widok na zatokę Argelès-sur-Mer. Podczas gdy dzieci wyżywają się na zjeżdżalniach i w 3 basenach w stylu lagunowym z wodospadami i skałami, dorośli mogą zrelaksować się pod palmami popijając drinka. Przy basenie obecny jest bar. Poza tym, na kempingu obecny jest plac zabaw, świetlica i można tutaj grać w kule i tenisa stołowego.

Jeśli chcesz zwiedzić okolicę i lubisz wycieczki piesze, to kemping ten jest doskonałą bazą wypadową. Do możliwości należy także żeglarstwo, nurkowanie, wycieczki rowerowe oraz robienie zakupów. W Argelès jest dużo różnych możliwości spędzenia czasu. Ponadto, hiszpańska granica jest niedaleko, więc wykorzystaj okazję, aby zwiedzić Muzeum Salvadora Dali w Figueres. Z kempingu organizowane są także wycieczki autobusem do Barcelony i Andory.

Zakupy na śniadanie lub lunch można zrobić w małym supermarkecie. Na kempingu można także zamówić posiłki na wynos. Polecamy również restaurację na kempingu Le Bois de Valmarie, która leży u podnóża wzgórza między kolorowymi klombami kwiatowymi. Na międzynarodowej karcie dań znajdują się m.in. wspaniałe dania rybne. Po obiedzie można w barze na tarasie delektować się miejscowym winem. Dla dzieci obecne jest specjalne menu oraz krzesełka dziecięce.

Chcesz spędzić wakacje we Francji? Przyjedź na kemping Le Bois de Valmarie.
Czytaj więcej

Nasze korzystne warunki rezerwacji

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy za € 39
  • Przedpłata zaledwie 10%
  • Pozostała część płatności dopiero 4 tygodnie przed przyjazdem;
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji do 2 miesięcy przed wyjazdem;
  • Powered by ACSI

Dostępność

Kemping Le Bois de Valmarie

-
66702 - Argelès-sur-Mer
Francja
Odległość od Warszawa: 2 245 km

Zaplanuj trasę

Współrzędne: 42°32'20"N 3°3'7"E

Położenie kempingu
Informacje ogolne

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

  • Psy

    • Psy nie sa dozwolone poza sezonem
    • Psy nie sa dozwolone w sezonie letnim

Ostatnio oglądane

Kempingi w okolicy