Wejdź na stronę główną

Kemping Chorwacja

Na kempingu w Chorwacji można przyjemnie spędzić czas. Chorwacja posiada wiele idyllicznych, starych miasteczek, sielskich wiosek górskich, tętniące życiem plaże i spokojne zatoczki przy granatowym morzu. Kraj ten posiada wspaniały klimat na wspaniałe wakacje, ciepło i dużo słońca. Poza tym, kemping w Chorwacji jest idealny dla całej rodziny.

Kempingi w Chorwacji: słońce i woda

Chorwacja słynie przede wszystkim z przepięknego wybrzeża, usianego małymi wysepkami i malowniczymi portami. Miejscowości nadmorskie są często zbyt ładne, aby były prawdziwe. Wody przy kempingach na adriatyckim wybrzeżu należą nawet do najczystszych w rejonie Morza Śródziemnego. Jeśli wybierzesz się łodzią w rejs wzdłuż wspaniałego wybrzeża Chorwacji, szansa jest duża, że towarzyszyć będą tobie rozbawione delfiny!

Szukasz odpowiedniego kempingu? Istria, Zadar i Dalmacja to ulubione cele podróży, gdzie można spędzić wspaniałe wakacje. W rejonie Morza Adriatyckiego nie ma innych miejsc z taką ilością słońca!

Czytaj więcej

Jednym z najładniejszych kempingów na Istrii jest kemping Oliva. Także Lanterna jest pięknym kempingiem, gdzie niczego tobie nie zabraknie. Ten kemping oferuje nawet możliwość glampingu (najnowszy trend w dziedzinie kempingowej - luksusowe wakacje na kempingu)! Na kempingu Lanterna istnieje możliwość wynajęcia obiektu SunLodge, stylowego namiotu lub luksusowej przyczepy stacjonarnej. Chorwacja oferuje dla każdego coś dobrego!

Pełne przygód i zrelaksowane wakacje rodzinne

Dzięki licznym wysepkom, w które obfituje Chorwacja, do wody nigdy nie jest daleko. Woda jest albo przy piaszczystej plaży, albo na basenie na kempingu albo w pobliskim jeziorze. Idealnie, kiedy wybierasz się na wakacje z całą rodziną i szukasz kempingu, gdzie każdy członek rodziny będzie się dobrze bawił. Aby spędzić wygodne wakacje, wynajmij przestronną przyczepę stacjonarną, które stoją na różnych kempingach w Chorwacji. Niektóre kempingi posiadają także luksusowy, duży Aquapark z różnymi zjeżdżalniami. To dopiero są wakacje!

Oczywiście, wspaniale jest rozkoszować się wszystkimi dobrymi udogodnieniami, które oferuje kemping. Ale nie zapomnij też wybrać się na wycieczki, bowiem Chorwacja ma o wiele więcej do zaoferowania dla rodzin z małymi dziećmi.

  • Dinopark Funtuna
    Kiedyś znaleziono tutaj resztki dinozaurów podczas ekspedycji poszukiwawczej. Ten dinopark został stworzony na cześć tych znalezisk.
  • Parki linowe
    W Glavani znajduje się park linowy z wyznaczoną trasą, którą można przejść z całą rodziną, Prawdziwi poszukiwacze przygód mogą w Nova Vas zjechać tyrolką wzdłuż wysokiej ściany skalnej.
  • Wodospady
    Chorwacja słynie przede wszystkim z przepięknych Parków Narodowych z wodospadami i jeziorami. Najbardziej znane są jeziora Plitvice.

Gościnny kraj wakacyjny

Jeśli spędzasz wakacje w Chorwacji, szansa jest dużą, że zostaniesz spontanicznie zaproszony na imprezy folklorystyczne i kolorowe jarmarki w okolicy kempingu. Chorwacja to bardzo gościnny kraj. Język nie gra tutaj roli, liczy się przygotowanie. Kilka słów po niemiecku wystarczy, aby porozumieć się na kempingu w Chorwacji!

Popularne kempingi Chorwacja