Wejdź na stronę główną

Tel: +48 (0) 228499007 Godziny otwarcia: kliknij tutaj

Kemping Włochy

Kempingi we Włoszech należą do najbardziej popularnych miejsc wakacyjnych. Włochy oferują dla każdego coś dobrego: góry, idylliczne jeziora, charakterystyczne miasta i wspaniałe plaże. A gdzie najlepiej tutaj się tym wszystkim rozkoszować jak nie na kempingu? Włochy oferują duży wybór kempingów w różnych fantastycznych miejscach.

Wakacje we Włoszech

Co sprawia, że kemping we Włoszech jest tak atrakcyjny? Włoskie miasta, typowe włoskie jedzenie i obyczaje? Przede wszystkim oczywiście fantastyczny klimat. Południe Włoch nie bez powodu nazywane jest “krainą południowego słońca”. Każdy kemping we Włoszech jest inny dzięki ogromnej różnorodności krajobrazu.

Obyczaje różnią się w zależności od regionu, ale dwie rzeczy wszyscy Włosi mają wspólne: ich duża miłość do jedzenia i piękna! Włoska kuchnia już dawno zadomowiła się w innych krajach, ale na miejscu na kempingu we Włoszech można odkryć bardzo dużo nowych rzeczy.

Czytaj więcej

Okolica

Absolutnie godną polecenia do spędzenia wakacji na kempingu jest bogata w kulturę Toskania. Ale także kempingi nad jeziorem Garda lub nad jeziorem Lago Maggiore są ulubione wśród urlopowiczów. I tak jest jeszcze wiele innych miejsc, które doskonale nadają się na wakacje we Włoszech.

Z kempingu można również wybrać się na wycieczki do ładnych miast. Włochy mają piękne miasta takie jak:

 • Rzym
  piękna, archeologiczna stolica Włoch
 • Mediolan
  kto kocha modę, musi się wybrać do Mediolanu!
 • Piza
  znana z krzywej wieży. Koniecznie musisz ją kiedyś zobaczyć.
 • Wenecja
  romantyczny rejs w gondoli możliwy jest w bogatej w wodę Wenecji.

Kraj wakacyjny dla całej rodziny

Słoneczne wakacje są gwarantowane we Włoszech. Tak jak i woda na kempingu lub w jego pobliżu. Prawie wszystkie kempingi we Włoszech są mianowicie wyposażone we wspaniały basen, a czasami nawet w prawdziwy Aquapark. Rozkoszuj się słońcem nad basenem lub przeczytaj dobrą książkę przy przyczepie lub namiocie lub zjedz smaczne lody w snack barze, podczas gdy dzieci będą bawiły się z rówieśnikami na kempingu. Suncamp holidays oferuje także różne kempingi, które leżą blisko morza, przez co Włochy nadają się również na zrelaksowane wakacje na plaży. Zbuduj razem zamek z piasku lub zorganizuj na plaży turniej piłki nożnej. Nie zapomnij także o przepięknych włoskich jeziorach takich jak jezioro Garda i Lago Maggiore, gdzie warto spędzić wakacje na kempingu z całą rodziną.

Oprócz ładnych jezior, Włochy znane są także z dużych parków wodnych i parków atrakcji oraz ogrodów zoologicznych. W sercu Rzymu znajduje się np. jeden z najstarszych ogrodów zoologicznych w Europie, Bioparco di Roma. Dobra okazja, aby uciec od zgiełku miasta. Wolisz orzeźwienie? Zwiedź Grotta Gigante w Sgonico, gdzie ścieżka wzdłuż stalagmitów i stalaktytów zaprowadzi ciebie w głąb jaskini. Zaletą jaskiń jest to, że panuje w nich przyjemny chłód. Idealna przerwa w gorący letni dzień.

Kemping we Włoszech

Chcesz wynająć namiot lub ładną przyczepę stacjonarną? Włochy posiadają bardzo dużo kempingów, gdzie można wynająć obiekt. Nasze luksusowe i stylowe obiekty SunLodge czekają gotowe na różnych, wspaniałych kempingach. Zrelaksuj się na kempingu, poznaj Włochy, rozkoszuj się przyjemnym klimatem: czy może być coś lepszego niż wakacje na kempingu?

Popularne kempingi Włochy Zobacz 112 kempingów

Alarm rezerwacyjny

Otrzymaj natychmiast maila, jak tylko będzie można rezerwować na kempingu.

Tak to działa

Popularne regiony we Włochy

Popularne tematy w Włochy

Popularne miejscowości we Włochy