Wejdź na stronę główną

Kemping Węgry

Kempingi na Węgrzech są zupełnie niesłusznie często klasyfikowane z kempingami wschodnio-europejskimi. Środkowa Europa jest tutaj bardziej na miejscu, ponieważ kraj ten jest bardziej zachodni i nowoczesny niż można się tego spodziewać. Dobrze jednak wiedzieć, że ceny są tutaj znacznie niższe niż na kempingach w zachodniej czy południowej Europie. Ponadto, Węgry mają bogate tradycje i atmosferę!

Kempingi na Węgrzech: środkowo-europejski raj wakacyjny

Wakacje na Węgrzech najlepiej można spędzić na kempingu. Węgry są gościnne i w przystępnej cenie. Można tutaj dobrze zjeść i robią tutaj wspaniałe wino! Można tutaj spędzić udane wakacje szczególnie podczas jednego z licznych festiwali w lecie! Kempingi na Węgrzech oferują ładne stanowiska kempingowe, ale także możliwość wynajęcia bungalowu lub przyczepy stacjonarnej.

Większość urlopowiczów przyjeżdża na Węgry, aby spędzić wakacje na kempingu nad jeziorem Balaton. Jest to największe słodkowodne jezioro w Europie i na pewno raj dla wczasowiczów. Turystyka wokół rozległego jeziora Balaton odgrywa ważną rolę i jest tutaj duży wybór restauracji, barów i innych obiektów gastronomiczno-rozrywkowych.

Wszystkie regiony w: Węgry