Wejdź na stronę główną

Tel: +48 (0) 228499007 Godziny otwarcia: kliknij tutaj

Partnerzy afiliacyjni

Suncamp holidays jest pojęciem w dziedzinie turystyki kempingowej i wakacji. W witrynie Suncamp znajduje się ponad 500 kempingów. Każdego roku kempingi zostają sprawdzone i akceptowane, co dostarcza niezbędnych informacji dla zagorzałych amatorów turystyki kempingowej.

Skorzystaj z naszego sukcesu i zostań naszym partnerem!

Każdego roku wiele amatorów turystyki kempingowej trafiają na stronę internetową Suncamp. Ta liczba stale rośnie. Wczasowicze rezerwują coraz częściej wakacje online. Lub szukają w Internecie specyficznych informacji. Posiadasz stronę internetową w dziedzinie podróży, turystyki kempingowej czy wakacji? Możesz skorzystać z pierwszorzędnej zawartości naszej strony.

Marketing partnerski jest metodą nastawioną na wyniki i polega na tym, że zostaniesz wynagrodzony, jeżeli z góry określony cel zostanie osiągnięty. Umieść w swojej witrynie zawartość lub link do Suncamp i zarób pieniądze za każde kliknięcie, za aktywność Internauty lub transakcję. Istnieją różne możliwości! Możesz objąć wszystkie kempingi, ale także wybrać specyficzny region lub np. tylko kempingi nad morzem.

Chcesz otrzymać więcej informacji odnośnie tej owocnej formy współpracy? Wyślij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

USP Program Partnerski

  • Wybór z ponad 500 kempingów
  • Możliwość umieszczenia linków tekstowych, XML-feeds
  • Atrakcyjna premia wynagrodzenie prowizyjne
  • Termin ważności Cookie: 30 dni