Wejdź na stronę główną

Kemping Francja

Kemping we Francji znajduje się wysoko na liście ulubionych celów podróży na wakacje. Wakacje na kempingu to prawie synonim ‘La douce France’! Kempingi we Francji są każdego roku drugim domem dla milionów wczasowiczów. Zarówno duże jak i małe kempingi są bardzo popularne.

Kempingi we Francji: beztroskie życie we Francji

Wakacje we Francji są atrakcyjne z wielu powodów. Szukasz luksusowego, 5-gwiazdkowego kempingu z licznymi atrakcjami czy też małego, spokojnego kempingu? Francja oferuje wiele możliwości!

Wycieczki z kempingu

Gdziekolwiek pojedziesz, na kempingu we Francji zawsze jesteś otoczony ładnymi, starymi wioskami z wąskimi uliczkami, sympatycznymi rynkami, wodospadami, zielenią i niekończącymi się winnicami, które oferują możliwość degustacji wina. Każdy region ma swój własny urok.

Czytaj więcej

Podczas wakacji możesz robić ładne wycieczki z kempingu.

  • Południowa Francja
    Wakacje w południowej Francji oznaczają rozkoszowanie się słońcem, naturą i licznymi atrakcjami turystycznymi. Zarówno w Prowansji jak i w Ardèche znajdują się wspaniałe kempingi.
  • Północna Francja
    Wakacje w północnej Francji są bardzo urozmaicone. Pospaceruj po plaży, wybierz się na wędrówkę po lesie lub zwiedź jedno z licznych muzeów.
  • Morze Śródziemne
    Morze Śródziemne to idealne miejsce dla miłośników słońca, morza i plaży. Wakacje na najsłynniejszym wybrzeżu Côte d’Azur to dopiero są zrelaksowane wakacje.