Wejdź na stronę główną

Suncamp holidays - To mamy do zaoferowania

Beztroskie wakacje. Kto tego nie chce? Razem z kempingiem troszczymy się o to, aby dzieci spędziły niezapomniane wakacje, a ty byś mógł rozkoszować się czasem dla siebie i dla rodziny.

Na kempingu Suncamp:

  • Zawsze coś się dzieje
  • Możesz do woli się pluskać
  • Nocujesz, gdzie chcesz
  • Płacisz uczciwą cenę
  • Zawsze służymy pomocą

Najlepsze kempingi rodzinne

Lubisz mieć duży wybór? Na pewno z entuzjazmem poznasz naszą kompletną ofertę. Oferujemy mianowicie ponad 330 najlepszych kempingów w 13 krajach. Wśród nich zawsze znajdzie się kemping, który doskonale do ciebie pasuje. Wybierając kempingi kierujemy się jakością, przyjaznością dla dzieci, udogodnieniami i położeniem, ponieważ na miejscu, gdzie wszystko jest dobrze zorganizowane, jest większa szansa na beztroskie wakacje. Wakacje muszą być świętem dla dzieci, ale także dla ciebie.

Pływanie, nurkowanie, kąpiel!

Oczywiście na wakacjach trzeba się popluskać. Dlatego też, wszystkie kempingi Suncamp posiadają jeden lub więcej basenów, albo nawet duży park wodny. A jeśli kemping nie ma basenu do zaoferowania, to leży on w pobliżu morza lub jeziora. Bardzo dużo kempingów oferuje nawet obie możliwości! To będą dopiero wspaniałe wakacje.

Luksusowe wakacje na kempingu, na Twój sposób

U nas możesz spędzić wakacje we własnym namiocie, przyczepie lub kamperze. Wtedy rezerwujesz ładne stanowisko kempingowe. Ale możesz u nas także wynająć kompletnie urządzony obiekt: chalet, apartament, mobile home lub namiot typu lodge, albo jeden z ładnych, luksusowych obiektów glamping. Dla każdego mamy odpowiednie miejsce na kempingu. Sprawdź także nasze własne, starannie zaprojektowane z myślą o każdym detalu obiekty SunLodge. Wyposażone we wszystkie wygody, abyś mógł optymalnie rozkoszować się zasłużonymi wakacjami.

Zawsze uczciwa cena

Oferujemy zawsze uczciwe ceny, takie same jak kemping. Wprawdzie ponosisz u nas koszty rezerwacyjne (PLN 94.60), ale za to wyręczamy ciebie z załatwiania wielu spraw (w obcym języku). Chcesz korzystnie pojechać na wakacje? Zapisz się na nasz newsletter lub śledź nas Facebooku. Jako pierwszy poznasz nasze promocje i zniżki, które można także znaleźć na naszej stronie internetowej.

Service

Jesteśmy gotowi Ci pomóc przez 6 dni w tygodniu. Również wieczorem w ciągu tygodnia i w soboty. Masz pytanie na temat kempingu, udogodnień lub obiektu? Nasi koledzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między 08.30 a 17.00. Chętnie pomożemy. Chcesz spędzić wakacje w ładnym obiekcie SunLodge? W większości przypadków poznasz naszych pracowników na samym kempingu, którzy podczas twoich wakacji stoją w gotowości i służą pomocą w przypadku pytań na temat obiektu, kempingu i regionu. Praktyczne, prawda?

Specjalista od kempingów

Czy wiesz, że Suncamp to marka firmy ACSI, specjalisty od kempingów w Europie? Corocznie, inspektorzy ACSI kontrolują prawie 10.000 kempingów i robią to już ponad 50 lat. Wykorzystujemy tę wiedzę, aby starannie wyselekcjonować kempingi Suncamp. W ten sposób troszczymy się o to, abyś miał do wyboru najlepsze kempingi w Europie.

Het Suncamp holidays team

Generalny przedstawiciel Suncamp holidays w Polsce:
PZM-Travel Sp. z o.o.
Ul. Madalińskiego 20 lok 3A, 02-513 Warszawa
tel: 22/8499007 
e-mail: suncamp@pzm.pl
Regon 011903162, Nip PL5251073720, CRZ 0367