Wejdź na stronę główną

Tel: +48 (0) 228499007 Godziny otwarcia: kliknij tutaj

O Suncamp holidays

Chcesz spędzić wspaniałe, beztroskie wakacje na ładnym kempingu? Suncamp holidays to znakomity adres! W naszej witrynie można w prosty sposób zarezerwować dobre miejsce na najładniejszych kempingach w Europie: stanowisko kempingowe pod własny namiot lub przyczepę kempingową lub jeden z naszych obiektów: kompletnie wyposażone namioty, przyczepy stacjonarne, bungalowy lub domki letniskowe.

Suncamp holidays to holenderska firma specjalizująca się w wakacjach na kempingach i wycieczkach objazdowych z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Nasi goście spędzają wakacje na ładnych kempingach rodzinnych. Wybraliśmy je dla Was w 14 krajach europejskich. Każdy wybrany przez Suncamp kemping jest przyjazny dla dzieci, ponieważ jeśli dzieci dobrze się bawią, to Twoje wakacje są już w połowie udane! Dlatego też, wybieramy kempingi nad morzem lub kempingi z ładnym basenem!

Kilka korzyści, które oferuje firma Suncamp holidays:

  • Atrakcyjne ceny: nigdy drożej niż bezpośrednio na kempingu
  • Coroczna kontrola jakości na wszystkich kempingach przez inspektorów
  • Możliwość wyboru kempingu bez pośpiechu w Internecie
  • Dobre przygotowanie do podróży: już w domu można sprawdzić, jakie udogodnienia znajdują się na wybranym kempingu
  • Łatwa rezerwacja online
  • Rezerwacji i płatności dokonujesz w swoim kraju: bez międzynarodowych kosztów i problemów językowych.

Sprawdź, czy Twoje ulubione miejsce docelowe podróży jest wolne. W kilku prostych krokach dokonujesz definitywnej rezerwacji. Bezpośrednio online w komfortowych, domowych warunkach, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! Co może być łatwiejsze? Zawsze otrzymasz od nas pisemne potwierdzenie.

Twoje biuro podróży Suncamp holidays życzy Tobie dużo przyjemności podczas przeglądania stron w naszej witrynie. A następnie: udanych wakacji na kempingu!

Het Suncamp holidays team

Generalny przedstawiciel Suncamp holidays w Polsce:
PZM-Travel Sp. z o.o.
Ul. Madalińskiego 20 lok 3A, 02-513 Warszawa
tel: 22/8499007 fax: 22/8496915
e-mail: suncamp@pzm.pl
Regon 011903162, Nip PL5251073720, CRZ 0367