Wejdź na stronę główną

Kemping Lazurowe Wybrzeże Francja

Lazurowe Wybrzeże położone na południu Francji z charakterystycznymi miastami takimi jak Saint-Tropez, Cannes, Nicea, Monako i Monte-Carlo, to różnorodna okolica. Stereotyp tego regionu zgadza się: jest tutaj dużo luksusu i ludzie rozkoszują się z rozmachem wytwornym stylem życia. Ale nie daj się zwieść: w okolicy znajduje się wystarczająco dużo tańszych kempingów, skąd można poznać modne kurorty nadmorskie i wspaniały głąb lądu.

Lees meer

Autentyczne wioski rybackie, pola słonecznikowe i mieszkania w jaskiniach; Lazurowe Wybrzeże to znacznie więcej niż tylko ciąg plaż i drogich kurortów. Na ładnych kempingach rodzinnych, wyposażonych we wszystkie wygody, można spędzić udane wakacje. Są to dobre bazy wypadowe do robienia wycieczek do miast lub parków w okolicy. Większość kempingów leży mianowicie w odległości zaledwie 10-20 km od wybrzeża.

Kąpiel na kempingu

Kto nie lubi wody morskiej, może odetchnąć na kempingu. Dobrze utrzymane baseny (czasami ogrzewane) ze zjeżdżalniami, brodzikami dla dzieci i innymi udogodnieniami oferują zabawę dla całej rodziny. Również wielojęzyczna, dobrze zorganizowana animacja spodoba się twojej rodzinie.

Wycieczki na Lazurowym Wybrzeżu

Na Lazurowym Wybrzeżu można rozkoszować się zrelaksowanymi wakacjami ze słońcem, morzem i plażą. Leniuchuj przez całe dnie na plaży, wybierz się do zamożnych miast lub na spacer po łonie przepięknej natury. Jeśli opuścisz kemping i udasz się na wycieczki na pewno nie będziesz rozczarowany. Co trzeba absolutnie zobaczyć podczas wakacji w tej południowej części Francji?

 • Nicea
  Nicea to największe miasto na Lazurowym Wybrzeżu. Jest tutaj dużo atrakcji. Zwiedź wspaniałe muzea lub zamek z panoramicznym widokiem.
 • Monako
  To księstwo posiadające niezależny status we Francji, musi każdy kiedyś zobaczyć. Na każdym kroku luksus: od sklepów i portu do najsłynniejszego kasyna na świecie. W Monako odbywają się także liczne najważniejsze imprezy w dziedzinie artystycznej i sportowej. Wskazówka: przejedź się samochodem po słynnych ulicach, które corocznie służą jako tor wyścigowy Formuły 1.
 • Gorges du Verdon
  Najbardziej znany i największy wąwóz w Europie. Wybierz się na spacer w góry, na wycieczkę rowerem górskim lub na wspinaczkę górską. Możliwy jest też rejs kajakiem lub tratwą po rzece.
 • Aquatica.
  VPolecamy największy park wodny w Europie na całodzienną zabawę. Znajdują się tutaj liczne baseny, olbrzymi basen ze sztucznymi falami i różne zjeżdżalnie. Młodzi i starsi będą się tutaj dobrze bawili.
 • Lazurowe Wybrzeże jest bardzo urozmaicone. Luksusowe miasta, które oferują rozrywkę oraz wspaniały krajobraz sprawią, że twoje wakacje tutaj będą unikalnym doświadczeniem.

Popularne kempingi Lazurowe Wybrzeże