Wejdź na stronę główną

Rezerwacja online

Jak dokonać rezerwacji?

Najpierw poszukaj kempingu za pomocą funkcji ‘szukaj i rezerwuj kempingi’ na górze strony lub na tej stronie.

  1. Przejdź na stronę danego kempingu. Tutaj zobaczysz dyspozycyjność oraz ceny obiektów w przejrzystej tabeli według daty. Jeśli nie podałeś jeszcze pożądanej daty przyjazdu i długości wakacji, możesz zrobić to tutaj. Tabela dyspozycyjności zostanie natychmiast dopasowana do Twoich preferencji.
  2. Kliknij w tabeli dyspozycyjności pożądany obiekt i datę. Kliknij ‘Rezerwuj teraz’. Zostaniesz przekierowany do procesu rezerwacji.
  3. Przejdź wszystkie etapy procesu rezerwacji. Zadbaj o to, aby poprawnie wypełnić wszystkie dane. Na etapie 5 w procesie rezerwacji zobaczysz przegląd wszystkich danych.
  4. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij ‘Potwierdź rezerwację’. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem włącznie z fakturą. Zostanie również założone dla Ciebie konto Mój Suncamp, gdzie możesz sprawdzić wszystkie swoje dane i informacje dotyczące płatności.

Jak przebiega finalizacja Twojej rezerwacji?

W ciągu kilku minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem włącznie z fakturą. Może się zdarzyć, że mail potwierdzający trafi do katalogu ze spamem, ponieważ Twój program mailowy nie rozpoznaje nadawcy. Dla pewności sprawdź ten katalog.

Jeśli wybrałeś płatność w dwóch ratach, zgodnie z warunkami należy najpierw wpłacić zaliczkę 30% ceny. Jeśli wykupiłeś przez naszą firmę ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży, należy je opłacić równocześnie z zaliczką. Oczekujemy, że zaliczka zostanie uiszczona w ciągu 10 dni od otrzymania faktury.

Reszta należności musi znaleźć się na naszym koncie na 6 tygodni przed przyjazdem na kemping. Jeśli mowa jest o rezerwacji z datą przyjazdu w ciągu 6 tygodni, należy natychmiast uiścić całą sumę.

Po otrzymaniu przez nas całej sumy, na 2-3 tygodnie przed wyjazdem zostaną wysłane Tobie dokumenty podróży.