Wejdź na stronę główną

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dzięki Gwarancji Zwrotu Pieniędzy otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli w okresie od 28 do 7 dni przed urlopem dowiesz się, że będziesz musiał przejść obowiązkową kwarantannę po przyjeździe do kraju docelowego lub po powrocie do kraju i chcesz z tego powodu zrezygnować z urlopu. Dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy możesz także bezpłatnie zmienić swój urlop do 4 tygodni przed wyjazdem. Gwarancja ta kosztuje € 39* i obejmuje rezerwacje dokonane od 15 kwietnia 2021 r. Gwarancja nie obowiązuje z mocą wsteczną. Możesz dodać Gwarancję zwrotu pieniędzy do swojej rezerwacji pod zakładką Dodatki w procesie rezerwacji.

*darmowa na rezerwacje obiektów SunLodge

Zarezerwuj teraz z gwarancją zwrotu pieniędzy

Uwaga:  
Standardowe warunki anulowania rezerwacji obowiązujące na dany obiekt mogą być mniej lub bardziej korzystne niż Gwarancja zwrotu pieniędzy. Warunki można sprawdzić przy kempingu. Nie możesz znaleźć warunków? W takim razie prosimy o kontakt.

Warunki: 

  • Masz prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli w okresie od 28 do 7 dni przed urlopem dowiesz się od władz (regionalnych), że będziesz musiał przejść obowiązkową kwarantannę po przyjeździe do kraju docelowego lub po powrocie do kraju pochodzenia i chcesz z tego powodu zrezygnować z urlopu. Pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w ciągu 14 dni. 
  • Zmian można dokonywać bezpłatnie do 4 tygodni przed wyjazdem. Jeśli cena nowego urlopu jest niższa, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni. Jeśli cena nowego urlopu jest wyższa, będziesz musiał dopłacić różnicę.  
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wszystkich uczestników rezerwacji. 
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje do 7 dni przed przyjazdem.
  • Dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy Państwa pieniądze zostaną zwrócone z wyjątkiem składki na SGR, opłat rezerwacyjnych, Gwarancji zwrotu pieniędzy w wysokości € 39 oraz ewentualnych składek ubezpieczeniowych. 
  • Suncamp i kemping mają prawo do odwołania wakacji z powodu odradzania podróży w ciągu 6 tygodni przed przyjazdem. W takim przypadku w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. 
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko w przypadku rezerwacji dokonanych od 15 kwietnia 2021 r. Gwarancja nie obowiązuje z mocą wsteczną.