Wejdź na stronę główną

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy otrzymasz zwrot pieniędzy w przypadku odradzania podróży, kwarantanny i/lub obowiązku szczepień od 28 do 7 dni przed przyjazdem. Dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy możesz także bezpłatnie zmienić swój urlop do 4 tygodni przed wyjazdem. Gwarancja ta kosztuje € 49* i obejmuje rezerwacje dokonane od 15 kwietnia 2021 r. Gwarancja nie obowiązuje z mocą wsteczną. Możesz dodać Gwarancję zwrotu pieniędzy do swojej rezerwacji pod zakładką Dodatki w procesie rezerwacji.

*darmowa na rezerwacje obiektów SunLodge

Zarezerwuj teraz z gwarancją zwrotu pieniędzy

Uwaga:  
Standardowe warunki anulowania rezerwacji obowiązujące na dany obiekt mogą być mniej lub bardziej korzystne niż Gwarancja zwrotu pieniędzy. Warunki można sprawdzić przy kempingu. Nie możesz znaleźć warunków? W takim razie prosimy o kontakt.

Warunki: 

  • Masz prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli podróż do miejsca wypoczynku nie jest możliwa z powodu podjętych środków w kraju docelowym lub przez władze (regionalne) kraju docelowego (odradzanie podróży, wymóg kwarantanny i/lub szczepień) w okresie od 28 do 7 dni przed przyjazdem. Pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w ciągu 14 dni. 
  • W przypadku obowiązkowego badania PCR nie przysługuje zwrot pieniędzy. Jeśli jest obowiązek szczepienia, ale masz możliwość wykonania testu PCR, to wówczas nie przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Tylko w przypadku szczepień obowiązkowych bez możliwości wykonania testu PCR można złożyć wniosek o udzielenie gwarancji zwrotu pieniędzy.
  • Jeśli nie możesz podróżować do miejsca wypoczynku, ponieważ nie zostałeś jeszcze zaszczepiony, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jeśli nie możesz podróżować do miejsca wypoczynku, ponieważ nie zostałeś jeszcze zaszczepiony, ale sam odmówiłeś szczepienia, nie masz prawa do zwrotu pieniędzy. 
  • Zwrot pieniędzy w przypadku kwarantanny obowiązuje tylko w przypadku obowiązkowej kwarantanny w miejscu wypoczynku. Jeśli po powrocie do domu będziesz musiał przejść kwarantannę, nie masz prawa do zwrotu pieniędzy. 
  • Zmian można dokonywać bezpłatnie do 4 tygodni przed wyjazdem. Jeśli cena nowego urlopu jest niższa, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni. Jeśli cena nowego urlopu jest wyższa, będziesz musiał dopłacić różnicę.  
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wszystkich uczestników rezerwacji. 
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje do 7 dni przed przyjazdem.
  • Dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy Państwa pieniądze zostaną zwrócone z wyjątkiem składki na SGR, opłat rezerwacyjnych, Gwarancji zwrotu pieniędzy w wysokości € 49 oraz ewentualnych składek ubezpieczeniowych. 
  • Suncamp i kemping mają prawo do odwołania wakacji z powodu odradzania podróży w ciągu 6 tygodni przed przyjazdem. W takim przypadku w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. 
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko w przypadku rezerwacji dokonanych od 15 kwietnia 2021 r. Gwarancja nie obowiązuje z mocą wsteczną.