Wejdź na stronę główną

Tel: +48 (0) 228499007 Godziny otwarcia: kliknij tutaj

Glamping

Glamping, czy też ‘kemping na luksusowo’, to nowy trend w dziedzinie wakacji na kempingu. Wygody hotelowe połączone zostały z naturalnym otoczeniem i wolną przestrzenią panującą na kempingu. Podczas takich wakacji przebywasz w kompletnie wyposażonym, luksusowym namiocie (typu lodge) lub stylowym mobile home (luksusowy domek letniskowy), biwakujesz w stylu i jesteś zaopatrzony we wszystkie wygody.

Dla doświadczenia prawdziwego glampingu firma Suncamp holidays opracowała obiekty SunLodge: nadzwyczajne namioty typu lodge (Jungle i Safari), luksusowe mobile homes (Redwood, Maple i Aspen), a dla wymagających jeszcze bardziej luksusowy RoyalLodge.

Więcej informacji

Glamping w luksusowym namiocie typu lodge lub mobile home

Biwakowanie stanie się ‘glampingiem’ w obiekcie SunLodge. Wszystkie nasze namioty typu lodge i mobile homes są luksusowo i stylowo urządzone. Wszystkie obiekty SunLodge posiadają własne sanitariaty (z wyjątkiem SunLodge Jungle), kompletnie wyposażoną kuchnię, duże łóżka i wygodne meble z drewna tekowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych obiektów SunLodge? Obejrzyj nasz namiot typu lodge lub luksusowy mobile home w zakresie 360 stopni na naszej stronie SunLodge!

Gdzie znajdują się ‘glampingi’?

Kilka wybranych luksusowych kempingów zostało ochrzczonych na prawdziwe ‘glampingi’. Nasze obiekty znajdują się w kilku unikalnych miejscach w Europie i ich ilość każdego roku rośnie. Obecnie nasze wspaniałe obiekty znajdują się w następujących regionach.

  • Francja – Glamping w południowej Francji i nad Morzem Śródziemnym
  • Austria – Glamping w Steiermark
  • Chorwacja – Glamping na półwyspie Istria i na wybrzeżu Adriatyku
  • Holandia – Glamping w prowincjach Overijssel i Noord-Brabant
  • Włochy – Glamping nad Jeziorem Garda, nad Morzem Śródziemnym, na Sardynii i na wybrzeżu Adriatyku
  • Luksemburg - Glamping w Luksemburg
  • Hiszpanii - Glamping w Costa Brava

Te luksusowe kempingi wyróżniają się pięknym otoczeniem i dobrymi udogodnieniami. “Glampingi” znajdziesz przeważnie w popularnych regionach wakacyjnych, z licznymi atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych.

Doświadcz sam tego niepowtarzalnego stylu wakacji na kempingu. ‘Glamping’ we Francji, Włoszech czy gdziekolwiek indziej - w obiekcie SunLodge firmy Suncamp holidays będziesz zaopatrzony we wszystkie wygody i możesz rozkoszować się zarówno luksusem jak i naturą! !

Zobacz kempingi

Popularne regiony