Wejdź na stronę główną

Namioty-bungalowy

Chcesz spędzić wakacje na kempingu, ale w komfortowych warunkach? Dobrym rozwiązaniem jest przestronny oraz w pełni wyposażony namiot typu bungalow!

W większości przypadków podział takiego namiotu jest następujący:

Przestronna część dzienna ze stołem i krzesłami, które można także używać na zewnątrz, np. w zacienionym miejscu pod rozkładanym daszkiem. Kabina sypialna nr 1 z jednym łóżkiem dwuosobowym. Kabina sypialna nr 2 z dwoma łóżkami jednoosobowymi. Między kabinami znajduje się najczęściej wieszak na odzież. Blok kuchenny z kuchenką gazową (2 lub 4 palniki) oraz lodówką.

Więcej informacji

Często pod sklepieniem namiotu i/lub przy ścianach znajduje się wentylator, tak, że temperatura wewnątrz, także przy wysokich temperaturach na zewnątrz, jest zaskakująco przyjemna. Obecne jest również oświetlenie. Na zewnątrz znajduje się taras i/lub własna weranda z meblami ogrodowymi.

Namioty typu Bungalow dla maksymalnie 5 lub 6 osób są wyposażone w drugiej kabinie sypialnej w jedno (lub dwa) łóżko(a) piętrowe, lub mają do dyspozycji trzecią kabinę sypialną. Wiele oferowanych namiotów jest marki Trigano i Socofim.

Zobacz wszystkie bungalowy