Wejdź na stronę główną

Bungalow na wynajem

Nieliczne kempingi oferują tzw. bungalowy. Te pełne nastroju domki nie różnią się wiele pod względem podziału od chaletów. Możliwe jest, że jedna lub kilka sypialni znajduje się na pierwszym piętrze.

Jeśli wynajmiesz bungalow, wynajmiesz w gruncie rzeczy drugi dom, który wyposażony jest we wszystkie wygody. W takim obiekcie na kempingu posiadasz własną łazienkę z natryskiem oraz toaletę. Bungalow najczęściej odpowiedni jest dla przynajmniej 4 osób, dlatego wakacje z całą rodziną nie są żadnym problemem. Na niektórych kempingach w bungalowie mile widziane są nawet psy. Niektóre bungalowy wyposażone są w klimatyzację. Weź jednak pod uwagę, że bungalowy nie są zawsze wolno stojące.

Więcej informacji

Bungalow: kompletny i wygodny

W bungalowie kuchnia jest kompletnie wyposażona, więc bez problemu przygotujesz dobry obiad i mocne śniadanie. Wakacje w bungalowie są wygodne i beztroskie. Na zewnątrz często można zrelaksować się na tarasie, gdzie czasami obecny jest także grill. W dodatku, każdy kemping w ofercie Suncamp holidays posiada basen lub znajduje się w pobliżu morza lub jeziora, co zapewnia fantastyczne wakacje z dziećmi!

Zobacz wszystkie bungalowy