Wejdź na stronę główną

Nie przegap; ustaw alarm rezerwacyjny!

Chcesz mieć zapewnione miejsce na swoim ulubionym kempingu w 2023 roku, ale nie możesz jeszcze rezerwować miejsca na wybranym przez ciebie kempingu? Z alarmem rezerwacyjnym otrzymasz od nas maila, jak tylko będzie można rezerwować obiekt lub stanowisko kempingowe na wybranym przez ciebie kempingu. Każdego roku na wielu lepszych kempingach bardzo szybko brakuje miejsc, więc w ten sposób masz pierwszeństwo!

Zalety alarmu rezerwacyjnego:

  • Otrzymaj natychmiast maila, jak tylko będzie można rezerwować na kempingu
  • Całkowicie bez zobowiązań i za darmo
  • Alarm rezerwacyjny można ustawić na kilka kempingów

Tak działa alarm rezerwacyjny:

  • Poszukaj swojego ulubionego kempingu
  • Kliknij w kalendarzu 'Alarm rezerwacyjny' przy pożądanej dacie przyjazdu w 2023 roku i obiekcie/stanowisku kempingowym
  • Podaj swoje dane i kliknij przycisk ‘Wyślij’
  • Otrzymasz maila jak tylko obiekt lub stanowisko kempingowe będzie można rezerwować na tym kempingu

Szukaj kempingu

*Warunki
- Zapisanie się na alarm rezerwacyjny nie jest definitywną rezerwacją. Otrzymasz maila, jak tylko wybrany przez ciebie obiekt/stanowisko kempingowe będzie można rezerwować.
- Zapisanie się na alarm rezerwacyjny jest całkowicie bez zobowiązań.
- Zapisanie się na alarm rezerwacyjny nie gwarantuje obiektu/stanowiska kempingowego na wybranym przez ciebie kempingu. Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę mailową i rezerwuj szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Pomimo zalet Internetu, można oczywiście także dokonać rezerwacji telefonicznie. Nasz dział sprzedaży chętnie służy pomocą w godzinach roboczych pod numerem +31 488-454245.

Spodziewamy się, że kompletna oferta na przyszły rok będzie dostępna w grudniu na naszej stronie internetowej. Od tego momentu możesz bezpośrednio dokonywać rezerwacji i nie musisz ustawiać alarmu rezerwacyjnego.