Wejdź na stronę główną

Z pytaniami zadzwoń pod numer +48 (0) 228499007

Kemping Santa Elena-Ciutat

Pokaż mapę, położenie i adres

wszystkie udogodnienia
Zachowaj jako ulubiony
Kemping Santa Elena Ciutat znajduje się w Lloret de Mar, we wspaniałej okolicy na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. Podczas wakacji na tym kempingu możesz rozkoszować się śródziemnomorskim słońcem w odległości zaledwie 700 m od plaż, między miasteczkami rybackimi Tossa de Mar i Blanes. Lloret de Mar oferuje duże plaże piaszczyste i typowy krajobraz dla wybrzeża Costa Brava: lasy sosnowe, które sięgają aż do wybrzeża. Dzięki plażom o dobrej jakości i pięknemu krajobrazowi region ten stał się turystyczną atrakcją znaną na cały świat.

Na kempingu obecne są atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, w tym klub dziecięcy (dla dzieci od 6 lat) oraz plac zabaw. Organizowane są tutaj również różne zajęcia. Na tym kempingu można także grać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa stołowego oraz kule. Wakacje tutaj to wakacje w słońcu, ale można także znaleźć cień.

Poznaj okolicę kempingu Santa Elena Ciutat, który położony jest w najlepszym turystycznym centrum na wakacje na wybrzeżu Costa Brava. Miejscowości Lloret de Mar, Girona, Tossa de Mar, Blanes i Barcelona sprawiają, że jest to idealny cel turystyczny.

Jeśli po aktywnym dniu masz ochotę na orzeźwienie i relaks w wodzie, morze i plaża oferują liczne możliwości do uprawiania sportów wodnych. Na samym kempingu można rozkoszować się wodą na dużym basenie. Dla dzieci obecny jest brodzik. Dla chętnych kemping oferuje gimnastykę wodną, zabawy w wodzie, lekcje pływania oraz kurs nurkowania dla początkujących.

Personel pomaga urlopowiczom w wyborze zajęć, które najlepiej do nich pasują. Obecna jest osobna część dla młodzieży.
Wystarczająco dużo powodów, aby przyjechać na kemping Santa Elena Ciutat w Hiszpanii.
Czytaj więcej
  • Bezpłatna zmiana do 1 marca 2017

Dostępność

Nie znaleziono żadnych obiektów

Kemping Santa Elena-Ciutat

Crta Lloret A Blanes s/n
17310 - Lloret de Mar
Hiszpania
Odległość od Warszawa: 2 342 km

Zaplanuj trasę

Współrzędne: 41°41'54"N 2°49'36"E

Położenie kempingu
Informacje ogolne
Powierzchnia
14 ha
Całkowita ilość miejsc
560

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

  • Psy

    • Psy nie sa dozwolone poza sezonem
    • Psy nie sa dozwolone w sezonie letnim

Ostatnio oglądane

Kempingi w okolicy