Wejdź na stronę główną

Z pytaniami zadzwoń pod numer +48 (0) 228499007

Kemping La Siesta Cat.1

Pokaż mapę, położenie i adres

wszystkie udogodnienia
Zachowaj jako ulubiony
Dobrze utrzymany kemping La Siesta leży w Hiszpanii w idyllicznym miejscu, niedaleko wspaniałych plaż na wybrzeżu Costa Brava. Liczne zacienione stanowiska znajdują się pod wielkimi drzewami. Ten kemping to idealne miejsce na wakacje dla wszystkich grup wiekowych.

Na kempingu każdy może wybrać coś dla siebie: wyżyj się podczas gry w siatkówkę (plażową), piłkę nożną lub tenisa ziemnego/ stołowego, podczas gdy dzieci będą bawić się na dużym placu zabaw. Po tak aktywnych zajęciach wspaniale jest zażyć orzeźwienia w parku wodnym w stylu laguny. Obecne są 2 baseny i brodzik dla dzieci. Na tarasie jest wystarczająco dużo miejsca na relaks.
Zespół animacyjny organizuje na kempingu La Siesta różne zawody sportowe. Aby utrzymać kondycję, można korzystać także z małej sali fitness. Jeśli wolisz ruch na świeżym powietrzu i jednocześnie chcesz rozkoszować się okolicą, możesz wynająć rower. Zarówno w sezonie letnim jak i poza nim kemping organizuje wycieczki do Barcelony.

Okolica ma wiele do zaoferowania. Olbrzymia zatoka z małymi plażami piaszczystymi to idealne miejsce na oglądanie imponujących zachodów słońca. Ładna miejscowość Calella de Palafrugell z licznymi ładnymi budynkami w stylu egejskim leży w odległości spacerku. Codziennie w pobliżu odbywa się lokalny rynek. Albo rozkoszuj się licznymi, ładnymi plażami w okolicy. Długie plaże piaszczyste przy L’Estartit są idealne dla małych dzieci i mniej doświadczonych pływaków.
W okolicy jest wiele atrakcji turystycznych. Przejdź się wąskimi uliczkami w Tossa del Mar, gdzie znajdują się liczne małe bary, restauracje i pracownie artystów. Wjeżdżając do miasta Pals, wrócisz do Średniowiecza. Gerona to kompletnie odrestaurowane, wspaniałe, historyczne miasto, otoczone murem miejskim. Warto także zwiedzić starą dzielnicę żydowską znaną jako El Call z labiryntem wąskich alejek.

W sezonie letnim kemping oferuje program animacyjny: organizowane są wieczorki kulturalne, dyskoteki, wieczorki z muzyką na żywo i karaoke. W barze i restauracji można zjeść dobry posiłek, napić się drinka i rozkoszować się tym, co oferuje zespół animacyjny.
Podczas wakacji w Hiszpanii można pozostać w kontakcie ze światem poza kempingiem przez internet, który dostępny jest na całym terenie kempingu. Życzymy dużo przyjemności na kempingu La Siesta.
Czytaj więcej
  • Bezpłatna zmiana do 1 marca 2017

Dostępność

Nie znaleziono żadnych obiektów

Kemping La Siesta

Chopitea 110-120
17210 - Calella de Palafrugell
Hiszpania
Odległość od Warszawa: 2 326 km

Zaplanuj trasę

Współrzędne: 41°53'50"N 3°10'57"E

Położenie kempingu
Informacje ogolne
Powierzchnia
13,5 ha
Całkowita ilość miejsc
702

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

  • Psy

    • Psy nie sa dozwolone poza sezonem
    • Psy nie sa dozwolone w sezonie letnim

Ostatnio oglądane

Kempingi w okolicy