Wejdź na stronę główną

Tel: +48 (0) 228499007 Godziny otwarcia: kliknij tutaj

Kemping Grecja

Kempingi w Grecji mają bardzo dużo do zaoferowania: rajskie plaże, idylliczne wysepki z białymi miasteczkami i starymi portami. Stolica Grecji – Ateny to wymarzone miasto dla każdego miłośnika kultury. Słynie z niezliczonej ilości pomników z okresu klasycznej starożytności, które można zwiedzić z kempingu. Grecja to fantastyczny kraj na wakacje!

Kempingi w Grecji: zrelaksowani ludzie i przyjazny dla oka krajobraz

Szukasz odpowiedniego kempingu? Korfu i Pilon to ulubione wyspy na wakacje. Kempingi w Grecji oferują ładne stanowiska kempingowe, gdzie można postawić namiot, ale często istnieje także możliwość wynajęcia bungalowu. Grecja posiada dla każdego coś dobrego, a Grecy są mili i chętnie służą pomocą. W Grecji panuje jeszcze prawdziwa zrelaksowana, śródziemnomorska mentalność.

Atrakcje turystyczne w Grecji

Grecja posiada po prostu oszołamiające dziedzictwo historyczno-kulturowe. W Atenach Akropol i Partenon to największe turystyczne atrakcje. Ale nie tylko stolica Grecji oferuje ładne atrakcje turystyczne. Kreta, Korfu i inne greckie wyspy są także przepiękne. Kempingi leżą tutaj w pobliżu zapierającej oddech w piersiach przyrody. Przykładami mogą być wąwóz Samaria na Krecie, góra Olympus i pofałdowane pola z drzewami oliwnymi.

Popularne kempingi Grecja Zobacz 2 kempingów

Popularne regiony we Grecja

Popularne tematy w Grecja

Popularne miejscowości we Grecja