Wejdź na stronę główną

Kemping Le Bois Fleuri ****

Kemping Le Bois Fleuri ****

5-gwiazdkowy kemping na wybrzeżu Côte Vermeille

5-gwiazdkowy kemping Le Bois Fleuri jest idealnym miejscem na romantyczny weekend lub aktywne wakacje z całą rodziną. Langwedocja-Roussillon to bardzo urozmaicony region; istnieją tutaj nieskończone możliwości na wycieczki piesze i rowerowe. Liczne winnice, długie plaże, nowoczesne porty jachtowe i bogata historia oferują dla każdego coś dobrego.

Dojazd do przytulnych wiosek

Z nowoczesnego basenu na kempingu Le Bois Fleuri rozciąga się wspaniały widok na przedgórze Pirenejów. Na kempingu znajdują się różne restauracje. Od kwietnia do września zespół animacyjny zabawia dzieci w klubie dziecięcym. Cały kemping wyposażony jest w darmowe WiFi. Kilka razy dziennie między kempingiem a pobliskimi wioskami Argelès Village i Argelès Plage kursuje kolejka.

Spaceruj i odkrywaj wiele naturalnych skarbów

W ciągu godziny znajdziesz się w dużym parku regionalnym La Narbonnaise en Méditerranée. Jest to jeden z największych rezerwatów przyrody na francuskim wybrzeżu. Zadziwi ciebie ilość skarbów natury, które możesz podziwiać podczas relaksującego spaceru w tym parku.

Katalońskie miasteczka

W niewielkiej odległości od kempingu znajdują się także liczne atrakcje dla miłośników kultury. Oprócz wielowiekowych miasteczek Argelès-sur-Mer i Banyuls-sur-Mer możesz w ciągu pół godziny znaleźć się w sercu Perpignan. Sympatyczne, historyczne centrum oraz 300 słonecznych dni w roku sprawiają, że to typowe katalońskie miasteczko jest obecnie ulubionym miejscem na wakacje. W odległości godziny jazdy od kempingu, w hiszpańskim miasteczku Figueras, warto zwiedzić Muzeum Salvadora Dalí. Radzimy wcześniej kupić bilety!
Czytaj więcej

Nasze korzystne warunki rezerwacji

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy za € 39
  • Depozyt 10%
  • Pozostała kwota do zapłaty 4 tygodnie przed przyjazdem;
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji do 2 miesięcy przed wyjazdem;
  • Powered by ACSI

Dostępność

Kemping Le Bois Fleuri

route de Sorede
66700 - Argelès-sur-Mer
Francja
Odległość od Warszawa: 2 194 km

Zaplanuj trasę

Współrzędne: 42°32'5"N 2°59'40"E

Położenie kempingu
Informacje ogolne

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

Powierzchnia
15 ha
Całkowita ilość miejsc
294

Udogodnienia są każdego roku kontrolowane przez inspektora ACSI w okresie maj - wrzesień. Niestety, nie można wykluczyć ewentualnych zmian na kempingu dokonanych po wizycie inspektora.

  • Psy

    • Psy nie sa dozwolone poza sezonem
    • Psy nie sa dozwolone w sezonie letnim

Mapa terenu

Zobacz tutaj mapę terenu Kemping Le Bois Fleuri. Mapę terenu można również pobrać w formacie pdf.

Ostatnio oglądane

Kempingi w okolicy