Knaus Campingpark Eschwege
Na kempingu Knaus Campingpark Eschwege, położonym na półwyspie między jeziorem Werratal i rzeką Werra, spędzisz cudowne wakacje. Stanowiska kempingowe są doskonałe i oferują przepiękne widoki na góry. Również sanitariaty są znakomite. Nie bez powodu więc jest to kemping z 5 gwiazdkami!
Kolorowanie, wspinanie się po drabinkach, podskakiwanie na piłce oraz inne zabawy: dzieci mogą cały dzień świetnie bawić się w namiocie zabaw lub na placu zabaw! Dodatkowe udogodnienia to między innymi myjnia dla przyczep, wypożyczalnia samochodów i centrum fitness (odpłatne). Jezioro Werratal,
w którym można się kąpać, jest wspaniałe.
Idylliczne miasteczko Eschwege oddalone jest tylko o 5 minut spacerkiem. Serce miasta to uczta dla oka! Średniowieczne centrum wygląda bardzo romantycznie. Poza tym, wioska ta leży u podnóża góry, gdzie można wspaniale spacerować lub uprawiać nordic walking.
Samochodem można wybrać się do Kassel oraz miasta uniwersyteckiego Göttingen. Również słynny Thüringer Wald znajduje się w pobliżu, więc warto wybrać się na wspaniały, leśny spacer!
[ więcej ]
Usługi:
- Plac zabaw dla dzieci (duży)
- Położony nad jeziorem (w odl. do 0,1 km)
- Grillowanie dozwolone (węglowe-gazowe-elektryczne)
- Pralka(i)
- Sklep spożywczy z ograniczonym asortymentem
- Restauracja (duży wybór)
Udogodnienia